Anasayfa Anasayfa 90. Sayımız Çıktı

90. Sayımız Çıktı

2 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Editör

“Bilen, bildiklerini uygulayan ve başkalarına öğreten kimse melekler arasında büyük diye anılır.” Hadis-i Şerif

Dirilmek ve diriltmek için, tekrar ayağa kalkıp zalime ve zulmüne ‘dur’ diyebilmek için, özgürlüğe, adalete ve özlediğimiz medeniyetimize kavuşmak için her dem okumalı, yaşamalı, anlatmalı ve bu suretle ümmetimizin kurtuluşuna vesile olmalıyız.

Furkan Nesli olarak 2018- 2019 yılının belirlenen hedefini en dinamik haliyle gündemimize almak maksadıyla Ekim ayında kapak konumuzu “Bu Sene Hedefimiz DAVET: Oku Yaşa Anlat” olarak belirledik. Hedefimize dair birbirinden güzel, zengin ve istifade edeceğiniz sayfalar hazırladık.

Başyazarımız Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 9 buçuk aydır haksız bir şekilde Bolu cezaevinde tutulmasından ötürü başyazı bölümümüze yine Başyazarımızın kıymetli bir dersini yerleştirdik. Davetin ilk aşaması olan ‘okumak’ üzerinde durduğumuz bu sayımızda cahillik ateşini bilgeliğin ateşiyle söndürmeye gayret ettik. Çağını aydınlatacak İslam davetçisinin başucu dergisi olmayı hak ettiğini düşündüğümüz Ekim sayımızla sizleri baş başa bırakıyor ve dergimizin İslam’a davette bir vesile olmasını Rabbimizden niyaz ediyoruz.

Hayırlı okumalar…

Furkan Nesli

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

ARKA KAPAK | Sayı 94

Benim dosyalarım suç dosyası değil, “sus” dosyasıdır! Yani bana “sus” diyorlar. SUSMAYACAĞ…