Anasayfa Bölümler Alıntı Yazılar ADNAN OKTAR GERÇEĞİ-4 (SAYI 42)

ADNAN OKTAR GERÇEĞİ-4 (SAYI 42)

8 dakika ortalama okuma süresi
0
1

Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin Adnan Oktar hakkında sorulan bir soruya vermiş olduğu cevapta “karanlık adam” demesi üzerine Muhterem Hocaefendi’yi mahkemeye veren Adnan Oktar’la ilgili basında çıkan haberleri ilginize sunuyoruz.
Biz sadece basında çıkan haberleri, olduğu gibi aktarmaktayız. Bu açıklananlar doğru değilse, kendisi aleyhine en küçük bir tweet atanı bile mahkemeye veren Adnan Oktar, neden bu gazeteleri mahkemeye vermemiştir ve hala vermemektedir?

“MOTORLAR” SU KAYNATTI
1- http://arsiv.sabah.com.tr/2000/01/16/m02.html
Adnan Hoca’nın seks kasetleriyle şantaj yaparak kullandığı “motor imamlar” artık korkmuyor ve konuşuyor. Onlar sayesinde Hoca, DGM’lik oldu.
Adnan Oktar, alenen konuşuyordu, çünkü kimseden korkmuyordu. Neden? Çünkü cebinde “cezai ehliyeti olmayan paranoyak” raporu vardı.
… Manken Ebru Şimşek’in verdiği ifadeden bir bölüm: “Beni tuzağa düşürdüler. Onlardan artık korkmuyorum. Bana, benim gibi birçok kişiye seks kasetleriyle şantaj yaptılar. Beni ilaçla uyutup çıplak görüntülerimi elde ettiler. Adnan Hoca tam bir sapık. Beni seyredip zevk alıyordu. Allah cezasını verdi.”
2- http://www.milliyet.com.tr/2002/03/19/son/sontur20.html
Adnan Hoca sanki grup seks tarikatı kurmuş…
Adnan Oktar’ın, İstanbul DGM Cumhuriyet Savcılığı’nca 36 sanık hakkında bir din adamı kisvesi altında kendine bağladığı sanıklarla tam ve disiplinli bir örgütlenme oluşturduğu iddia edildi.
Namaz vakitlerini 2’ye indirdiği belirtildi.
Topluluk üyeleri arasında evlilik ve cinsel ilişkinin yasaklandığı ifade edilen mütalaada, daha sonra şöyle denildi:
‘’Ancak üyelerin, üye olmayan kişilerle cinsel temasta bulunmalarına izin verilmektedir. Topluluğun erkek üyeleri, arkadaşlık kurdukları kızları bu topluluğa ait evlere getirmekte, anal ya da oral ilişkiler, normal ilişkiye dönüşmesinin engellenmesini temin maksadıyla şahitlerin gözetiminde yapılmakta ve bu ilişkiden sonra mağdur, Adnan Oktar’ın beğenisine sunulmaktadır. Bu sanıktan olur alındıktan sonra mağdur, topluluk içinde yer alan başka erkeklerle aynı şekilde ilişkiye zorlanmakta, bu safha sonrasında topluluğa üye olarak kabul edilmektedir. Topluluğun cinsel ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla getirilen bu kızlar için ‘motor’ tabiri kullanılmaktadır.
Bu tür cinsel ilişkiler kameraya da kaydedilmekte ve gerektiğinde tehdit unsuru olarak kullanılabilmektedir.’’ Mütalaada, Ebru Şimşek’in bu topluluğa üye yapılmaya zorlandığı, kabul etmeyince daha önce kameraya alınmış çıplak görüntülerinin basına verileceği söylenerek tehdit edildiği de anlatıldı.
Bu topluluğa karşı yapılan polis operasyonlarından sorumlu tutulan Mehmet Ağar aleyhine de karalama kampanyası yürütüldüğü kaydedildi.
Mütalaada, topluluk üyelerinin, 1995 yılında Adnan Oktar ve topluluğu aleyhine yazdığı yazılar ve konuşma yaptığı radyo programı üzerine gazeteci Fatih Altaylı’yı da tehdit ettikleri bildirildi.
3- http://www.haberturk.com/yasam/haber/171129-adnan-hoca-davasinda-sok-ifadeler
Grubun tuzağına düştüğünü iddia eden kızların ifadeleri tüyler ürpertiyor (07 Eylül 2009 Pazartesi)
SUÇ işlemek için örgüt kurmak ve yönetmek suçlarından daha önce yargılanan ve 3 yıl hapse mahkûm edilen Adnan Oktar hakkında, İstanbul Üsküdar Cumhuriyet Başsavcılığı yine aynı suçtan yeni bir iddianame hazırladı.
Adnan Oktar liderliğindeki suç örgütünün genç kızları ailelerinden alıp kopardığı, eğitimleri ve öğrenimlerini yarım bırakmalarına sebep olunduğu anlatıldı.
“Kardeşler olarak bildiğimiz grup üyelerinin evlerinde cinsel ilişkiye girdik. 7 kız da erkek kardeşlerle sürekli ilişkiye giriyordu. Hatta ilişkiye girdiğimizde başka erkekler odalara rahatça girip çıkıyordu.”
Grup evlerinde Adnan Hoca’dan ‘100 senede bir gelen kurtarıcı ve mehdi’ olarak bahsedildiğini belirten gizli tanık, “İlişkiye girmemiz halinde bunun kardeşlere hizmet olduğu ve karşılığının da öbür dünyada görüleceği belirtiliyordu. Onların arasından ayrılmam halinde cehenneme gideceğim söylenerek manevi baskı altına alınıyordum” diye konuştu.
5 No’lu gizli tanık (kadın): “Grupta anal ve oral yönlü ilişki vardı. İlişkiye girmek istemediğim için beni Adnan Oktar’a götürdüler. Adnan Oktar söylediklerinin Allah’ın sözleri olduğunu, söylediklerini yapmamı ve yaptığımda da çok sevap kazanacağımı telkin etti. Grup içerisinde beni gayri ahlaki ilişkilere maruz bırakan, ellerinde resimler ve görüntüler olduğunu beyan ederek tehdit ve şantajla grupta tutmaya çalışan ve mehdi olduğunu iddia eden Adnan Oktar’dan şikâyetçiyim”.

 • 28 ŞUBAT’LA İLGİLİ… | Sayı 94

  Alparslan Hoca 24 Ocak’ta hakkındaki tüm suçlamalardan tahliye edildikten sonra henüz 24 s…
 • ADALET ARAYIŞIMIZ SÜRÜYOR| Sayı 94

  30 Ocak 2018’de Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’na, Alparslan Kuytul Hocaefendi ve Furkan Gö…
 • 106. Sayımız Çıktı!

  “Geciken Adalet Zulümdür!” başlığı altında ülkemizde uzun süredir birçok kesimin rahatsız …
 • Röportaj | Sayı 105

  ONUN İÇİN NE DEDİLER? -4                 Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 22 a…
 • Dünya Haberler | Sayı 105

  DÜNYADA 2019 NASIL GEÇTİ?                 Ne yazık ki 2019 yılında dünya yine olumsuz birç…
 • TÜRKİYE HABERLER | Sayı 105

  TÜRKİYE’DE 2019 NASIL GEÇTİ?                 2020’ye adım atarken geriye dönüp baktığımızd…
 • Bolu Cezaevinden Son Ses Kaydı | Hocaefendi’den Mesaj

  Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin Eşi Semra Kuytul Hocahanım ile gerçekleştirdi…
 • Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin 5 Aralık Mahkeme Savunması | Gündem

  22 ay boyunca haksız yere tutuklu yargılanan Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi, 5 A…
Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: Alıntı Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Lgbt Hakkında Bilmediklerimiz | Sayı 103

Her ortamda sürekli gündemde tutulmaya çalışılan ve küresel odakların; müzik, sinema ve mo…