Anasayfa İç Kapak Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfının Peygamberi Metotla İslam Davasına Hizmette 25. Yılı | Sayı 103

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfının Peygamberi Metotla İslam Davasına Hizmette 25. Yılı | Sayı 103

2 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Muhterem Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin öncülüğünde, “Allah’ın dünyasında Allah’ın dediği olmalı” söylemiyle faaliyetlerine başlayan Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı 25. Yılında!

22 Kasım 1994 yılında Adana Merkezli olarak kurulan vakıf, RABBANİ, İLMİ ve ŞUMULLÜ bir hareket olarak, kurulduğu ilk günden itibaren Tevhidi çizgide, Peygamberi Metotla İslam davasına hizmet etmiştir.

Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin gayret ve çabalarıyla kurulan ve yıllardır çeşitli eğitim ve kültür faaliyetleriyle halkımıza hizmet veren Furkan Vakfı, 30 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilen operasyonla kapısına kilit vuruldu ve haksız bir şekilde faaliyetlerinden men edildi!

“Biz Medeniyetimize Dönüyoruz” sloganı ile yola çıkan ve Ümmet-i Muhammed’in kurtuluşu için hayırlı hizmetlerle toplumun ihyası adına çalışan tertemiz bir kurum, 22 aydır her türlü hayırlı hizmetten men edilmeye devam ediliyor!

Furkan Nesli Dergisi olarak, Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı’nın 22 aydır devam eden zulümle hizmetlerinden men edilmesini ve Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin haksız tutukluluğunu bir kez daha ŞİDDETLE KINIYORUZ!

Çeyrek asırdır süren bu yolculukta ara vermeden emin adımlarla İslam Medeniyetine doğru ilerleyen başta Alparslan Kuytul Hocaefendi olmak üzere tüm Furkan Gönüllülerini tebrik eder, hak ile batılın ayrılıp hakkın hâkim olduğu günleri en yakın zamanda görmelerini dileriz.

YOLUNUZ AÇIK OLSUN…

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Furkan Nesli
Kategoriden Daha Fazla: İç Kapak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Lgbt Hakkında Bilmediklerimiz | Sayı 103

Her ortamda sürekli gündemde tutulmaya çalışılan ve küresel odakların; müzik, sinema ve mo…