Anasayfa Anasayfa Furkan Nesli Dergisinden KINAMA!

Furkan Nesli Dergisinden KINAMA!

2 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Furkan Nesli Dergisi olarak dergimize abone olan okurlarımızın abonelik ücretlerinin yatırılabilmesi ve dergimiz adına sanal post cihazının kullanılabilmesi için yaklaşık bir hafta önce dergimizin imtiyaz sahibi Hasan Kütük Beyefendi aracılığı ile Kuveyt Türk Bankasında hesap açma başvurusu talebinde bulunuldu. Fakat Kuveyt Türk Bankasına yapılan hesap açma başvurusu kabul edilmeyerek skandal bir şekilde reddedilmiştir.


Dergimizin İmtiyaz Sahibi Hasan Kütük Beyefendi’ye banka yetkililerinden yapılan resmî açıklamada, Dergimizin adında geçen “Furkan” kelimesinden dolayı bu işlemin gerçekleştirilemeyeceği ve “Furkan Nesli Dergisi” adına hesap açılmasına izin verilmediği bildirilmiştir.


Dergimiz yayına başladığı 2011-Mayıs ayından itibaren adında geçtiği üzere, “Furkan; Hakla batılı ayırma” misyonu ile yasal bir şekilde aylık olarak yayınlanmaktadır ve aynı çizgiyle de yayın hayatına devam edecektir.


Dergimizin sadece isminden ötürü bu şekilde bir ayrımcılığa maruz kalmasını KINIYORUZ! Bu durumu siz değerli okurlarımızın vicdanına havale ediyoruz…


08.03.2019

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Yönetici
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Zulüm Bitene Kadar! | Sayı 88 | Gündem Özel

FURKAN VAKFINDAN CEMAAT VE GRUPLARIN DENETLENMESİ KONUSUNDA AÇIKLAMA! Son günlerde bazı çe…