Anasayfa Anasayfa 91. Sayımız Çıktı! FURKANDIR ADIMIZ TEMİZDİR ALNIMIZ!

91. Sayımız Çıktı! FURKANDIR ADIMIZ TEMİZDİR ALNIMIZ!

3 dakika ortalama okuma süresi
0
0

Editör

“Ömrüm boyunca ne terörist oldum ne de terör örgütlerinin propagandasını yaptım. Biz yeni bir dava uydurmadık, peygamberlerin davasını omuzladık. Yeni bir metod uydurmadık, peygamberlerin metodunu uyguladık. Davamız hak, metodumuz hak ve alnımız ak.”

Cezaevine girdiği ilk zamanlarda yazmış olduğu mektubunda talebeleri ve sevenleriyle bu cümleleri paylaşan Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye ‘terör örgütü üyeliği’ suçlamasından mahkemede tahliye kararı verildi. Furkan Nesli Dergisi olarak bizler de “Furkandır Adımız Temizdir Alnımız” kapak başlığımızla tertemiz bir hayatın resmî belgelerle nitelenmesinin ve tarihe en güzel şekilde yazılmasının şahitliğini yapmak istedik.

Devletin en yetkili kurumlarının sunmuş olduğu belgelerin ve Hocaefendi’nin mahkemedeki savunma metninin yer aldığı “Özel Sayımız” yaşadığımız bu dönemin tanığı olarak kitaplıklarımızda yerini alacak, herkesin sustuğu ve haklının değil güçlünün yanında durduğu günlerde, adalete ve özgürlüğe kavuşmak adına verilen haklı mücadelenin sesi olacak.

Peygamber Efendimiz Sallallahu Aleyhi ve Sellem’in mübarek doğumunun Kasım ayına denk gelmesi vesilesiyle bir kez daha “O’nun davasını yaşayan ve anlatanlardan olabilmeyi, O’nu hakkıyla anlayabilmeyi” Rabbimizden niyaz ediyoruz. Ayrıca ülkemizde Tevhidî duruşla, Nebevî çizgisinden sapmadan İslamî Hareketi temsil eden Furkan Vakfının 24. yaşının Ümmet-i Muhammed için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

10 aydır Bolu F tipi cezaevinde bulunan Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin ve tüm mazlumların yaşadığı bu zulmün son bulmasını Rabbimizden diliyoruz.

Hayırlı okumalar…

Furkan Nesli

Daha Fazla
Yazardan Daha Fazla: Yönetici
Kategoriden Daha Fazla: Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz atmak ister misiniz?

Filistin’de Kaç Çocuğun Birinci Adı “Şehit” Oldu Biliyor Musun? | Sayı 46

Annem birinci intifadada ayaklarını ve gözlerini kaybetmiş. Büyük abim Abdullah’ın cesedi …