Sizden Gelenler

Alparslan Kuytul Hocaefendi’ye Gelen Destek Mesajlarından Bazıları

Paylaş:

 

Bu cemaate veya her hangi bir cemaate bağlı değilim, olaylar başladıktan sonra takip ettim olup bitenleri… Hocanızın konuşmalarında ne İslami ne de hukuki hiç bir sakınca yok. Alparslan Hoca İslam adına, hukuk adına, insanların hayrı adına düşüncelerini söylemiş. ALLAH razı olsun.

Bir Kardeşimiz

Alparslan Kuytul yeni yeni tanıdığım bir insan ama madem Müslümanız madem başımız Kur’an’a bağlı vallahi sen tek bir kelime Kur’an dışı konuşmamışsın değerli insan. Umarım özgürlüğün ırak olmaz.

Veli BAVAGİR

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve bereketuhu, Allah yardımcısı olsun Viyana’dan hocamızı destekliyoruz!

Bir Kardeşimiz- VİYANA

Selamun aleykum hocamızı İngiltere’den takip ediyoruz ve kendisini, hakkı haykırdığı için susturmaya çalışıyorlar. Biz hocamızı yalnız bırakmayacağız, Allah’ın dini yeniden galip gelecek ve zalimler kurdukları tuzaklara tekrar düşecekler. Dualarımız sizinledir. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Bir Kardeşimiz- İNGİLTERE

Ben sosyal demokrat ya da sol görüşlü birisi olarak söylüyorum: bu adam konuştuğu için içeri atıldı sadece konuştuğu için…

Anıl TOMURCUKLU

İstanbul’dan Alparslan hocamıza dua ederiz. Ayrıca BOSNA HERSEK’TEN hocamıza dua edildi. Rabbim yar ve yardımcısıdır müminin. Hocamızın yanındayız inşallah her zaman…

Bir Kardeşimiz- İSTANBUL

Selamun aleykum Makedonya’dan yazıyorum. Alparslan Kuytul hocayı yaklaşık 1 yıldır severek izliyorum. Her zaman doğruları söyledi. Allah ondan razı olsun. Yaşanılan her şey Allah’ın izniyle gerçekleştiği için üzülmüyoruz. Bilakis şevkleniyoruz. Çünkü Allah bizim şer gördüklerimizde hayır yaratıyor. Allah hocamızı her şerden, beladan korusun inşallah… Selam olsun sabretmeyi bilip Kur’an ahlakını yaşayarak örnek olanlara…

Bir Kardeşimiz- MAKEDONYA

Ben dinden tamamen soğumuşum ve bazen zalimlerin zulümlerini gördüğümde Allah yok diyorum. Ama ben bu adamı dinlediğimde tekrar bir inanç başlıyor bende…

Qerina BEDENG

Alparslan Kuytul hocanın hakkında çıkan haberler olmasaydı bu hocayı merak edip youtube’dan sohbetlerini dinleme imkânından yoksun kalırdık. Her şer görünende bir hayır var demek ki… Artık Alparslan hocayı ALLAH için sevenlerden biri de benim.

Bir KARDEŞİMİZ

Allah razı olsun senden hocam. Senin sayende imana geldim, senin için her gece dua ediyorum yüce Rabbim seni bize kavuştursun inşallah!

Bedava TV

Selamun aleykum Azerbaycan’dan yazıyorum o kadar üzgünüm ki Allah’a dua etmekten ve ağlamaktan başka bir şey gelmiyor elimden. Böyle bir haksızlık nerde görülmüş aklım almıyor. Alparslan hocanın çıkmasını sabırla bekliyoruz… Bu durum tüm hakiki Müslümanları üzmektedir ve hepimize yapılmış bir haksızlıktır.

Bir Kardeşimiz- AZERBAYCAN

Ben bu adama hastayım, helal olsun tüylerim hep diken diken oluyor videolarınızda…

Serti SERTO