Sayı 133

Alparslan Kuytul Hocaefendi Kirli Kumpas Sonucu Tutuklandı!

Alparslan Kuytul Hocaefendi Kirli Kumpas Sonucu Tutuklandı!

(May 2022)

Editörden:

Kıymetli okurlarımız, bu ay Başyazarımızın cezaevinde olmasının üzüntüsü içerisinde sizlerle buluşuyoruz. Ne acıdır ki Alparslan Kuytul Hocaefendi 3. kez haksız bir şekilde tutuklandı. Bu tutuklama üzerine kapak konumuzu “Alparslan Kuytul Hocaefendi Kirli Kumpas Sonucu TUTUKLANDI!” olarak belirledik.

Gelişen süreci baştan itibaren ele alarak sizlere olayın gerçek yüzünü aktarmaya çalıştığımız bu sayımızda Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin “Hz. Hüseyin ve Mücadelesi” başlıklı konferansını Başyazı bölümümüze taşıdık. Dr. Murat Gülnar Beyefendi … başlıklı yazısını kaleme alırken Röportaj bölümümüzde Semra Kuytul Hocahanım ile haksız tutukluluğa dair gerçekleştirilen özel röportaja yer verdik. Rumeysa Yılmaz Hocahanım’ın ise “Bir Aydın Âlimin Hapsedilmesiyle Ülkem Kaybediyor” başlıklı yazısını sayfalarımıza taşıdık. Mustafa Şahin Beyefendi ise “Kardeşlik Vefa Toprağıdır” başlıklı yazısını sizler için kaleme aldı. Konuyla ilgili farklı içerikler ve gündeme dair analizler de sayfalarımızda yer alıyor.

12. yılımıza girdiğimiz bu ayda Başyazarımızdan ayrı olmanın hüznü içerisinde kıymetli okurlarımıza bu anlamlı ayda teşekkür ediyor, Başyazarımızın ailesine ve sevenlerine geçmiş olsun diyoruz.

Hayırlı okumalar…

Paylaş: