Sayı 129

Bu Sene Hedefimiz: İbadetleri Artırma

Bu Sene Hedefimiz: İbadetleri Artırma

(Ocak 2022)

Editörden:

Kıymetli okurlarımız! Her yıl belirlemiş olduğumuz yıllık hedefimizi bu sene “İbadetleri Artırma” olarak belirledik ve bu sayımızda hedefimiz üzerinde durduk. Sene içerisinde de hedefimize yönelik sayfalar ve bilgilendirmeler yer alacaktır.

Müslümanlar olarak maalesef ki bir zulüm döneminden geçiyoruz. Müslümanların bununla mücadele edebilmesi ve Rabbimizin yüklemiş olduğu vazifeyi omuzlayabilmesi ancak manevi anlamda yol katedebilmesi ile mümkün olacaktır.

Bu sayımızda Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi “İslam’ın Kulluğa Bakışı -2” başlıklı yazısıyla sizlerle buluşurken Dr. Murat Gülnar Beyefendi   “İbadette Ölçü,  Kullukta Denge” başlıklı yazısıyla, Semra Kuytul Hocahanım “Kulluğumuz Allah’adır” başlıklı yazısıyla, Mustafa Şahin Beyefendi ise “O’na Kulluktan Mahrum Olmak” başlıklı yazısıyla siz kıymetli okurlarımızla buluşuyor.

“İbadetleri Artırma” hedefini belirlediğimiz bu senemizi tüm okurlarımız ve Müslümanlar için hayırlara vesile kılmasını Rabbimizden niyaz ediyor, tüm okurlarımızın belirlenen hedef doğrultusunda gayret göstermelerini temenni ediyoruz.

Furkan Nesli

 

Paylaş: