Sayı 97

Siz Mi Daha İyi Bilirsiniz Yoksa Allah mı?

Siz Mi Daha İyi Bilirsiniz Yoksa Allah mı?

(May 2019)

Editörden:

Bir meydan okumadır “Siz Mi Daha İyi Bilirsiniz Yoksa Allah Mı?” ayeti… Cevabı içerisinde olan, kıyamete kadar da Allah’ın sözünün ve hükmünün dışına çıkanların, kendi ideolojilerini üstün tutanların mağlup olacağının göstergesi olan ilahi bir sual…

Bu sayımızda sizler için “Siz Mi Daha İyi Bilirsiniz Yoksa Allah Mı?” ayetini kapağımıza taşıyarak insanlığa sunulan bütün değerlerin çöktüğü şu çağımızda yalnızca İslami değerler ile, Allah’ın koymuş olduğu kural ve kanunlar ile insanlığın kurtuluşa erebileceğini anlatmaya çalıştık.

Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin haksız tutukluluğunun devam etmesinden dolayı kendisinin yapmış olduğu “Vahyin Hedeflediği Toplum” adlı konferansından hazırladığımız makaleyi başyazımız olarak istifadenize sunuyoruz.

Ayrıca 2011 yılının Mayıs ayında yayın hayatına başlayan Furkan Nesli dergimizin 8. Yaşında bizleri sizlerle buluşturmaya devam eden Rabbimize hamd ediyoruz.

Dergimiz 8. Yaşında yeni yayın yüzüyle sizlerle… Kelimelerin dünyayı değiştirecek olan en güçlü silahlardan olduğu bu çağda dilimiz döndüğü, mürekkebimiz aktığı sürece ve Rabbimizin inayetiyle

Hakkın Gür Sesi olmaya devam edeceğiz.

Siz değerli okuyucularımızla birlikte nice senelere…

 

Furkan Nesli


Paylaş: