Sayı 139

Bu Yıl Hedefimiz: İmanı Kuvvetlendirmek

Bu Yıl Hedefimiz: İmanı Kuvvetlendirmek

(Kasım 2022)

Editörden:

Kıymetli okurlarımız! Her yıl belirlediğimiz hedefimizi bu sene İmanı Kuvvetlendirmek olarak belirledik. Buna binaen bu ay sizlerle “Bu Sene Hedefimiz: İmanı Kuvvetlendirmek” başlığı ile buluşuyoruz. Belirlediğimiz hedef üzerinde durduğumuz Kasım sayımızın başyazı bölümünde haksız bir şekilde tutuklu bulunan Başyazarımız Alparslan Kuytul Hocaefendi’nin “İmanın Tadı” konulu dersi yer alıyor.

Rumeysa Yılmaz Hocahanım “İmanı Kuvvetlendirmeye Duyulan İhtiyaç” başlığı ile sizlerle buluşurken Esma Ardıç Hocahanım ise “İmanı Zayıflatan Etkenler” başlıklı yazısıyla sizlerle buluşuyor. Ayrıca Mevlüt Kaynarpınar Beyefendinin “İmanın Tezahürleri”, Fatih Çağraş Beyefendinin “Zayıf İmanın Müslümanlara Kaybettirdikleri” başlıklı yazılarını da sizlerin istifadenize sunuyoruz.

Hedefimizi “İmanı Kuvvetlendirmek” olarak belirlediğimiz bu senemizi, tüm okurlarımız ve Müslümanlar için hayırlara vesile kılmasını Rabbimizden niyaz ediyor, tüm okurlarımızın belirlenen hedef doğrultusunda gayret göstermelerini temenni ediyoruz.

Paylaş: